top of page
646445464.jpg

חוות דעת

למען שמירת פרטיות הלקוחות, באתר מופיעות ההמלצות עצמן ללא שם או פרטים מזהים של הממליץ

ש. ב. 
כשהגעתי לרפי הוא שאל אותי למה הגעתי?
עניתי שאני פה כי החלטתי שאני רוצה לטפל בנשמה שלי, בדיוק כמו שיש רופא לגוף הבנתי שרפי הוא מטפל בנשמה.
רפי הצליח להביא אותי למקומות חדשים, לתובנות עמוקות ולימד אותי להכיר ולהעריך את עצמי טוב יותר.
כל זאת בסבלנות, עדינות, הכלה, והכוונה נכונה!
רפי מטפל נעים שאפשר להתחבר ולסמוך עליו מה שמאוד חשוב בטיפול ונותן תחושת ביטחון ופתיחות.

א.ד.

הגעתי לרפי עם אשתי אחרי שהבנו שאנחנו לא מצליחים לפתור את הדברים בעצמנו. היה לי חשוב להגיע לאיש מקצוע עם ניסיון שידע כיצד להוביל את הטיפול באופן אחראי. המפגשים עם אפשרו לנו לקבל האחד את השניה בחזרה. לכל אורך המפגשים רפי שאל את השאלות המדויקות והביא אותנו לצאת לדרך עם כלים פרקטים. הטיפול מדויק, מעצים ובעיקר מוביל להתמודדות טובה יותר מה שמביא לתוצאות חיוביות.

ר.ז.
הגעתי לרפי בהמלצה של חבר. 
אני מאוד שמח שהתחלתי אצלו טיפול לאחר שנים של טיפולים אצל מטפלים שונים שגרמו לי לחשוב שאני מבין את עצמי, שאני מודע לעצמי ושאין עוד הרבה שאני יכול לגלות עלי.
להפתעתי, רפי הצליח להביא אותי למקומות ותובנות שלא ידעתי על קיומם. 
רפי עשה את זה בעדינות, בחוכמה, במקצועיות ובסבלנות.
הוביל אותי בעצותיו לתובנות עמוקות שעוזרות לי לשנות את ההסתכלות שלי על עצמי, משפחתי, מערכות היחסים שלי והסיבות לאירועים שקרו לי בחיים. 
רפי הוא מטפל שניתן להתחבר אליו בקלות, לבנות אמון ולסמוך עליו שהוא יודע מה הוא עושה כי בכל מפגש איתו עולות הפתעות חדשות עלי ועל חיי.
מאוד מאוד ממליץ.

ד. ב.

רפי מטפל נהדר, מהמפגשים הראשונים חשתי שהוא מבין אותי מצוין והתחושה הפנימית שלי טובה יותר.

רפי הוא מטפל נהדר, רגיש, חכם ויצירתי. מלא באהבה וחמלה שניכרות בגישה הפתוחה, בישירה והפשוטה המיוחדת לו. הוא הוביל אותנו בתהליך עמוק ומיטיב, צעד צעד ברגישות ואכפתיות שנמשכה הרבה מעבר לגבולות הטיפול. הראיה ההיקפית שלו כוללת את כל המשפחה במרחב הטיפולי והדאגה לכל אחד ואחת המרכיבים את המכלול יוצרת טיפול עמוק הנותן אפשרות לפתור דינמיקות מחלישות וחולות מהשורש. הבנות ושינויים שעברנו כיחידים, כזוג וכמשפחה בתהליך איתו, ניכרים ומשפיעים על איכות חיינו הרבה לאחר שהטיפול הסתיים, אלו כלים ומתנות שיישארו אתנו תמיד.

"רפי מטפל מעולה, חד ורגיש. עוזר לשים את האצבע על העיקר, תומך בתהליך ברגישות, ומוביל אותך בטיפול מסור. תודה!"

"הגעתי לרפי לאחר שאיבדתי את אימי ועולמי קרס. פגשתי אדם רגיש, קשוב, סימפטי ומרגיע. רפי הצליח לגרום לי להסתכל פנימה, להתגבר על מחסומים שהיו שם שנים, לשוחח עם עצמי ולהגיע להבנות ומסקנות, להחזיר רוגע לחיי ולהמשיך הלאה. אני יודעת שרפי תמיד שם אם אזדקק לו. תודה"

הגענו לרפי לאחר אובדן פתאומי במשפחה. הוא טיפל בנו ברגישות מדהימה ובהמון הקשבה ואכפתיות. הליווי עם רפי גרם לנו לא לשקוע וגם לטפל במקומות נוספים בנבכי הנפש... תודה רבה!

רפי ניחן ביכולת אנליטית מדהימה ובחינת כל נושא שעולה במהלך הטיפול באופן ניטרלי וללא הטיה פנימית. רפי רגיש למטופל בצורה בלתי רגילה ותמיד מאיר עיניים לכיווני מחשבה ובחינה נוספים, כאלו שלא חשבת בעצמך ולא ראית מחוץ לפרדיגמה האישית שלך ובכך מעניק כלים להמשך עבודה עצמית וניתוח מעמיק ואימוץ מבנים נפשיים חדשים. אני ממליץ עליו בחום!!!

השירות אנושי ומיקצועי ותאם לציפיות. השירות ברמה מרשימה.

רפי תומך ומלווה בכל שעה ביום, זמין תמיד לפניות אליו. מעביר תהליכים אישיים ומשפחתיים יחד

ד.ב.

הגעתי לרפי עם תחושה שהלכתי לאיבוד ואין לי כיוון שאליו אני רוצה לפנות בחיי מבחינת תעסוקה ולמידה והרגשתי מאוד מתוסכל. 
הרצון, הציפיה וחוסר הסבלנות שלי חוללו בי רגשות אשם עצמיים ואיתן הגעתי לטיפול בהנחייתו של רפי. בעזרת הנחייתו המקצועית הצלחתי להתעשת ולהתמודד עם דילמות וקונפליקטים פנימיים באופן שקול ורגוע יותר ועם הזמן התשובות שחיפשתי הגיעו גם הן וכל התהליך שלנו עד היום מרגיש מדויק ונכון.

ע.ד.

הגענו לרפי בעקבות קושי להתמודד עם סיטואציות שונות, שהגיעו מבחוץ, והכבידו על מערכת היחסים שלנו. ברגישות ומקצועיות גדולה, רפי הוביל אותנו תהליך של למידה, הבנה והכלה, שאפשר לנו להתמודד עם הקשיים שצפו ואף לקבל כלים לתמוך זה בזו כדי לצלוח את המשברים ולשמור על זוגיות מלוכדת. רפי הוביל את התהליך בצורה מדהימה! נתן לכל אחד להתבטא בדרכו, שאל שאלות ונגע בנקודות שאפשרו שיח פתוח, גלוי ומשמעותי. תודה לך רפי!

א.ד

את רפי פגשתי לפני שנים רבות. באותו זמן הייתי במצב נפשי מורכב בו הרגשתי חשופה ופגיעה מאוד. רפי פתח את ליבו אלי מהרגע הראשון וזה נתן לי תחושת ביטחון, שם התחילה מערכת יחסים מתמשכת ומאוד מאפשרת. רפי ליווה אותי במשך כמה שנים, לראשונה בחיי הרגשתי שיש לנפש שלי מקום להשמע ולהתבטא בו. במהלך הזמן, הטיפול לפעמים עבר מהמרחב האישי לזוגי ובלטה במיוחד היכולת של רפי לנוע בין הכובעים השונים שלו כמטפל ולהשאר מאוד מקצועי. 

לאחר ליווי של ארוך ומתמשך נפרדנו ולאחר כמה שנים הרגשתי שוב את הצורך בליווי, היה לי ברור שאני חוזרת לרפי ומקצרת את הדרך. העדפתי לא להתחיל מחדש עם מטפל אחר אלא לחזור למקום הבטוח שהיה לי ולצלול ישר פנימה לליבו של הטיפול מבלי להדרש לזמן של היכרות ובניית אמון בין מטפל למטופל. די מהר הרגשתי שפעלתי נכון ואני מודה מקרב לב על המפגש הזה, כל כך לא מובן מאליו עבורי. 

י . ז

ממליץ בחום ! רפי הוא אדם קשוב, סבלני, שיודע לקחת כל סיטואציה לפרק אותה לגורמים ולתת לך להבין איפה בדרך טעית/טעו-איתך . תודה לך רפי🙏

ב. א

רפי מטפל מדהים, קשוב ומסור מעביר אותי תהליך מדהים ועוצמתי ממליצה לכל מי שחפץ בשינוי בחייו.

"ממליצה מאוד! מרגישים את הניסיון והרצינות לתהליך של המטופל מקצועי ואדיב!"

"רפי אחד הטובים, מנוסה ומזהה את הבעיה מהרגע הראשון לא ייתן לך להתברבר ויוביל אותך לנקודות המדויקות שצריך להציף ולטפל. קשוב ומדויק ולא סתם מהמהם כמו פסיכולוגים או מטפלים לא קשובים בקיצור ממליץ מאוד"

רפי בעל ניסיון וידע עשירים אותם מביא לטיפול. יש לו יכולת ראייה לעומק ולרוחב ויכולת ניתוח מדוייקת. רפי מלווה יד ביד, יודע לעטוף ומלמד להשתמש ביכולות שלנו במצבי לחץ, פחד, כעס.

זכינו לקבל מרפי טיפול משפחתי, זוגי ויחידני. רפי הוא קודם כל אדם, מתחשב רגיש ואמפתי. הוא מטפל מעולה, הטיפול אצלו ממוקד ונתן תוצאות מעל המצופה.

רפי איש מקצוע מעולה. מקצוען אמיתי, עם יחסי אנוש מצוינים. מצד אחד רגיש, קשוב, נחמד. מצד שני תקיף, אומר את האמת כפי שהיא. נוגע בנקודות הכואבות ובאמת מנסה לשפר את המצב. מאוד מקצועי. מומלץ בחום!

א. ב. 
מהתחושה שהשמיים נופלים והחושך ממלא כל חלקה טובה, נוצרה קרן אור שהראתה את הדרך והאירה בצבעים בהירים את החיים..רפי מתרגם את תחומי התמחותו המגוונים בשפה נעימה, מדויקת, אמפטית ומכילה ובונה אבני דרך המביאות לתובנות וכלים פרקטיים. המסע המשותף ככל שנוגע בנקודות מורכבות, מאיר, מקצועי ומביא לשינוי ושיפור. בתהליך השתתפנו בהרכבים שונים של המשפחה וללא ספק קיבלנו כילים משמעותיים להמשך טוב יותר.
ממליצה בחום רב.

ת. א.

 הגעתי לרפי אחרי שבתי, אהבת חיי, נהרגה בתאונת דרכים.

הייתי שבורה ולא ידעתי איך ממשיכים לחיות מנקודת זמן זו.

באופן עקבי הגעתי למפגשים עם רפי, לאט לאט הורדנו שכבות של סבל, כאב, ייסורי מצפון ורגשות אשם. לאורך כל הדרך רפי היה קשוב והוביל את התהליך באופן מקצועי.

רפי ליווה אותי בתקופת השפל של חיי ברגישות, הבנה וסבלנות.

ממליצה בכל ליבי לעשות שינוי ולהתמסר לתהליך איתו.

ע. ש

המלצה חמה!

 רפי מטפל מעולה, חד ורגיש. עוזר לשים את האצבע על העיקר, תומך בתהליך ברגישות, ומוביל אותך בטיפול מסור. תודה!

"רפי הינו מטפל מקצועי ומיומן בעבודתו, קשוב ואמפטי, בעל יכולת הכלה גבוהה. רפי מדויק מאוד ומוביל את מטופליו לתבונות מעמיקות וחשובות לשיפור איכות חייהם. ניכר שמגיע מוכן למפגשים ומתמסר כל כולו להצלחת התהליך. אנו נמצאים אצלו בטיפול זוגי מזה מספר חודשים והתהליך שאנו עוברים עימו שיפר את חיי כל בני משפחתנו באופן משמעותי ואנו רק בתחילת הדרך... ממליצה על רפי בחום, מטפל משכמו ומעלה."

ט.א

רפי מקצוען רגיש.

 רפי איש מקצוע מעולה. מיומן ומלא בתובנות מעניינות. אינטליגנציה רגשית גבוהה והרבה מאד ידע. מומלץ!

מטפל מסור וקשוב, זמין מעבר לשעות הטיפולים. רואים שגם לאחר הטיפול מבצע עבודה בבית, מגיע מוכן לכל טיפול ומעניק למטופל חומר למחשבה כשיוצאים ממנו.

הגעתי לרפי בעיקבות הצורך בטיפול זוגי וגיליתי איש מקצועי עם יכולות מעולות שיודע להגיע ישירות לשרש הבעיה מה שעזר לנו מאד להתחיל ריפוי שורשי ועמוק ממליץ בחום לכל אדם קבוצה או זוג להגיע לטיפול אצל רפי

רפי מטפל רגיש עם זאת ישיר ואומר את מה שהוא רואה באופן ברור. תמיד ממוקד, מתמצא בפרטים גם לאחר הרבה מפגשים ויודע לחבר אותם. הרגשתי בנוח במחיצתו, איפשר לי לשתף ולהיפתח ובסופו של דבר להגיע לתובנות לצמוח.

רפי הינו מטפל בעל יכולות זיהוי והכוונה ברמות הגבוהות שיש. איכות החיים שלי השתפרה ביותר בעיקבות התובנות שעלו בטיפול והכלים שקיבלתי ממנו. מוקירה ומודה לרפי על כך מאוד וממליצה בכל לב למי שזקוק לתמיכה לטפל איתו.

באנו לרפי די מפורקים, אחרי הרבה שנות נישואין. היינו ממש על הקצה. בעדינות ובמקצועיות רפי הצליח לעזור לנו לפתור את הפלונטר, ועזר לנו להתבונן פנימה, ואחד אל ועל השני. שנינו היינו במצב אחר מבחינת יכולת קבלת הטיפול, ורפי הצליח להתאים את הקצב הנכון לכל אחד ומאיתנו ועד היום אנחנו נעזרים בכלים שקיבלנו ממנו בתקופות רגישות

יש לכם שאלה? זקוקים לייעוץ?

אל תהססו להתקשר...
רפי בילר M.S.W מטפל אישי, זוגי ומשפחתי.

bottom of page